Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalistów do spraw sprzedaży bezpośredniej (D2D)

Inotel S.A.
Poznań, Poznań, Gniezno, Jarocin
praca stacjonarna
4817 dni temu
INOTEL S.A.

Inotel S.A. jest dostawcą najnowocześniejszej platformy cyfrowej łączącej Internet, telefonię i telewizję HDTV. Lider polskiego rynku telefonii cyfrowej VoIP.

w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań, Gniezno, Jarocin

Nr Ref.: D2D

Wymagania:
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktu,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klientów,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, obowiązkowość i nastawienie na osiąganie określonych celów,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych usługami internetowymi, telewizją cyfrową oraz RTV,
  • obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
  • bezpośrednia sprzedaż produktów INOTEL,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi klientami.
W zamian oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • system szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy na 1/2 etatu.