Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalistka ds. sprzedaży sprzętu multimedialnego

EURO MARKETING GROUP SP. Z O. O.
Warszawa
praca stacjonarna
6506 dni temu

Ogłoszenie numer: 24902, z dnia 2006-12-26

Profil działalności firmy związany jest z Internetem i zagadnieniami informatycznymi oraz rozwiązaniami telekomunikacyjnymi. Od kwietnia 2005 roku jesteśmy właścicielem brandu OnetKonekt Satelita oraz SkySat+. Są to usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu przez satelitę. Jesteśmy także dystrybutorem firmy Hauppauge oraz Technotrend.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Spec/2006/11

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie odbiorców hurtowych sprzętu multimedialnego w kraju jak również za granicą - sprzedaż oferowanych przez firmę usług - przygotowywanie ofert i prezentacji - budowanie dobrego wizerunku firmy wśród klientów - tworzenie projektów promocyjnych

Wymagania

- biegła umiejętność korzystania z MS Office oraz Internetu - Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych - odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w pracę, - punktualność, - umiejętność obsługi klienta, - umiejętność pracy w zespole, - preferujemy osoby niepalące. - wykształcenie min. średnie - bardzo dobra znajomość j. angielskiego. - Preferujemy studentów zaocznych.

Oferujemy

Firma oferuje: - dobrą atmosferę w pracy, - pracę w młodym zespole, - możliwość rozwoju.