Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTKA / ASYSTENTKA ds. IMPORTU

RICCO POLSKA SP. Z O.O.
mazowieckie, okolice Pruszkowa (35min. WKD od Centrum W-wy)
praca stacjonarna
5014 dni temu

Ogłoszenie numer: 123578, z dnia 2010-11-23

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku współpracująca z zagranicznymi sieciami handlowymi poszukuje kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, okolice Pruszkowa (35min. WKD od Centrum W-wy)

Opis stanowiska

  • aktywne utrzymywanie kontaktów z wybranymi Dostawcami i sieciami handlowymi
  • analiza zapotrzebowania towarowego
  • przygotowywanie zamówień zagranicznych (import) oraz krajowych i monitorowanie ich realizacji
  • obsługa dokumentów handlowych (fakturowanie – WZ, PZ, noty, reklamacje)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy język mile widziany)
  • zdolności matematyczno-analityczne
  • doświadczenie we współpracy z marketami spożywczymi lub budowlanymi mile widziane
  • znajomość programu WF-MAG może być dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w postaci umowy o pracę (po okresie próbnym 3 m-ce)
  • dużą samodzielność działania
  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu