Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
SPECJALISTĘ DS. WYROBÓW HUTNICZYCH

K-4 Mostostal Sebastian Krychniak
łódzkie
praca stacjonarna
6102 dni temu

Ogłoszenie numer: 35676, z dnia 2007-11-01

Firma zajmująca wysoką pozycję na rynku wyrobów stalowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż towarów oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość branży hutniczej
  • Dobra organizacja pracy i nienaganna prezencja
  • Przedsiębiorczość, uczciwość i pracowitość
  • Ukierunkowanie na sukces
  • Doskonała komunikatywność, swoboda kontaktów i przebojowość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.