Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalistę ds. sprzedaży

ProgMan S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
4986 dni temu

Ogłoszenie numer: 126766, z dnia 2010-12-20

Producent oprogramowania dla oświaty zatrudni do Działu Handlowego:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • aktywne działania sprzedażowe,
  • fakturowanie i realizacja zamówień,
  • prowadzenie baz Klientów,
  • udzielanie Klientom informacji na temat oferowanych produktów,
  • współpraca i budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość zasad opodatkowania sprzedaży podatkiem VAT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.