Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Brzeziny
SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY MASZYN DO OBRÓBKI METALI, PRZECINAREK CNC, MASZYN ZBROJARSKICH

K-4 Mostostal Sebastian Krychniak
Brzeziny
praca stacjonarna
5829 dni temu

Ogłoszenie numer: 47452, z dnia 2008-07-31

Firma zajmująca wysoką pozycję na rynku wyrobów stalowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Brzeziny

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż maszyn do obróbki metali i przecinarek typu CNC

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • Znajomość maszyn do obróbki metali
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość branży hutniczej
  • Dobra organizacja pracy i nienaganna prezencja
  • Przedsiębiorczość, uczciwość i pracowitość
  • Ukierunkowanie na sukces
  • Doskonała komunikatywność, swoboda kontaktów, przebojowość, nastawienie na osiąganie celów
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego.