Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Specjalistę ds. relacji z sieciami dystrybucji- branża instalacyjna

"Polimarky" Marek Kyc Spółka Jawna
Rzeszów
praca stacjonarna
5387 dni temu

Ogłoszenie numer: 84045, z dnia 2009-12-18

Firma „ Polimarky” Spółka Jawna z siedzibą w Rzeszowie zatrudni:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Realizacja planu sprzedaży
  • Rozbudowa dystrybucji produktów
  • Budowanie długoterminowych, owocnych relacji z klientami / sieciami sprzedaży/
  • Budowanie i umacnianie wizerunku Firmy u klientów
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących przygotowywania ofert sprzedażowych
  • Nadzór i przeprowadzanie analiz rynku oraz monitorowanie konkurencji

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży instalacyjnej
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu i gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność określania priorytetów i podejmowania decyzji
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego / mile widziana/
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość samorealizacji we wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w dynamicznym zespole z przyjemną, otwartą atmosferą
  • Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji