Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalistę ds. Marketingu

SAT
Poznań
praca stacjonarna
5850 dni temu

Ogłoszenie numer: 49263, z dnia 2008-09-11

SAT

Firma SAT, dystrybutor markowego sprzętu sportowego i odzieży, przedstawiciel marek: Marker, Tecnica, Voelkl, Descente, Chervo, Deha, Conte of Florence, X- socks, X- bionic, zatrudni w Poznaniu:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Zadaniem Specjalisty ds. Marketingu będzie prowadzenie całości działań marketingowych i PR marek odzieżowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (część rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim),
  • Umiejętność obsługi komputera z zakresu MS Office (programy graficzne mile widziane),
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z marketingiem,
  • Umiejętność współpracy i negocjowania z podwykonawcami (np. drukarniami).

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.