Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPECJALISTĘ DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ I PR

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4829 dni temu
IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nasz Klient, duża firma z udziałem kapitału zagranicznego o stabilnej pozycji rynkowej, działająca na terenie Trójmiasta zatrudni

Nr ref.: SKW/06/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na:

  • budowaniu systemu i zarządzaniu narzędziami komunikacji wewnętrznej oraz monitorowaniu efektywności działań komunikacyjnych,
  • budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firmy,
  • obsłudze działań CSR,
  • promowaniu zasad zrównoważonego rozwoju wśród pracowników,
  • wspieraniu działań PR oraz marketingowych firmy, w szczególności poprzez udział w tworzeniu publikacji firmowych,
  • bieżącej aktualizacji zawartości merytorycznej strony internetowej firmy,
  • obsłudze administracyjno-biurowej komórki organizacyjnej.

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, PR,
  • przynajmniej dwuletniego doświadczenia w pracy w szeroko rozumianym obszarze PR,
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych,
  • asertywności,
  • inicjatywy i kreatywności w działaniu,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • łatwości pisania i formułowania myśli, ogólnej erudycji, dobrej orientacji w zagadnieniach społeczno-politycznych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub francuskiego,
  • dobrej znajomość pakietu Office, w szczególności programów: Word, Excel i Power Point,
  • mile widziane doświadczenie w dużych organizacjach, z kapitałem międzynarodowym.

Dodatkowym atutem będzie podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych.

Oferujemy:
  • pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ambitne zadania i ciekawe projekty,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”