Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalistę ds. Handlu / Dział Kabli i Przewodów

Hurtownia Elektryczna "Eltech" ZPCh
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5293 dni temu

Ogłoszenie numer: 89515, z dnia 2010-02-16

Ogólnopolska sieć Hurtowni Elektrycznych i Narzędzi zatrudni:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

BEZWZGLĘDNIE WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY KABLE I PRZEWODY ELEKTRYCZNE, ENERGETYCZNE. Specjalista ds. Handlu z szeroką znajomością branży Kabli i Przewodów. Doświadczenie w handlu połączone z pełną predyspozycją do tego stanowiska.

Wymagania

  • Kultura osobista,
  • Znajomość branży kabli i przewodów
  • Doświadczenie w handlu,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie (20 lat działalności),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Stałe, regularne wynagrodzenie połączone z premią za efekty pracy,
  • Gwarantujemy odpowiednie narzędzia pracy,