Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalistę ds. handlowych

SOX
mazowieckie, Marki k/Warszawy
praca stacjonarna
5607 dni temu

Ogłoszenie numer: 67533, z dnia 2009-06-12

SOX

firma o międzynarodowym zasięgu zatrudni:

Miejsce pracy: mazowieckie, Marki k/Warszawy

Nr Ref.: 10/09

Opis stanowiska

  • Budowanie nowych kanałów dystrybucyjnych.
  • Aktywna sprzedaż produktów.
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży.
  • Utrzymywanie bezpośredniego nadzoru nad swoją grupą klientów.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie biznesowym.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Przedsiębiorczości, samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych w tym zagranicznych.
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem.
  • Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych doświadczeń.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Możliwość awansu.