Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Centrum Nauki Kopernik
Warszawa
praca stacjonarna
4886 dni temu
top.jpg

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w projekcie ,,Przewodnik po wystawie" (internetowa baza wiedzy o Centrum Nauki Kopernik, w szczególności o wystawach, eksponatach i prezentowanych przez nie zjawiskach umożliwiająca np. zaplanowanie wizyty w kontekście edukacyjnych potrzeb grup szkolnych),
  • współtworzenie koncepcji, tworzenie i pozyskiwanie materiałów informacyjnych i edukacyjnych zamieszczanych w ,,Przewodniku po wystawie",
  • tworzenie harmonogramów i budżetów, nadzór nad działaniami oraz odpowiedzialność za ich realizację i rozliczanie,
  • weryfikacja i uporządkowanie istniejącej bazy tekstów, informacji o eksponatach i wystawach – redakcja tekstów,
  • weryfikacja i uporządkowanie istniejącej bazy zdjęć eksponatów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie nauk przyrodniczych lub ścisłych,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • biegła obsługa komputera,
  • doświadczenie w redagowaniu i ocenie merytorycznej tekstów i materiałów stron internetowych,
  • doświadczenie w tworzeniu i ocenie tekstów popularnonaukowych lub edukacyjnych
  • umiejętność koordynacji zadań z podwykonawcami,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • znajomość projektów o charakterze edukacyjnym,

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w wydawnictwie edukacyjnym lub popularnonaukowym,
  • znajomość środowiska szkolnego, szczególnie w zakresie współpracy z nauczycielami,
  • doświadczenie w pracy z uczniami, młodzieżą
  • znajomość aktualnej podstawy programowej i programów nauczania,

Oferujemy:

  • Ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury,
  • Miłą atmosferę w młodym i kreatywnym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub umowę o pracę na czas określony.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). przez Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (00-390), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik to:

  • królestwo eksperymentów – w Centrum znajdują się setki angażujących eksponatów. Umożliwiają one prowadzenie samodzielnych doświadczeń, wyjaśniających funkcjonowanie świata wokół nas. Eksperymentowanie pomaga zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
  • przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
  • podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują.

a także:

  • teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
  • teatr Wysokich Napięć,
  • Park Odkrywców,
  • oryginalny ogród widokowy na dachu,
  • jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów,
  • Centrum Konferencyjne.

Proces rekrutacji