Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

PARP
Warszawa
praca stacjonarna
7106 dni temu

Ogłoszenie numer: 11351, z dnia 2005-05-05

PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest państwową osobą prawną powołaną w 2001 roku. Podlega Ministrowi Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. Celem działania Agencji jest udział w realizacji programów rozwoju gospodarki, w szczególności w zakresie wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), eksportu, wykorzystania nowych technik i technologii, a także tworzenia nowych miejsc pracy, przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju zasobów ludzkich.

Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Główne obowiązki: • współpraca z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, polegająca na udzielaniu bezpośrednich informacji na temat dostępnych form wsparcia ze środków publicznych • współpraca z ekspertami zewnętrznymi, przedstawicielami władz samorządowych, ministerstwami w zakresie działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości • przygotowywanie i opiniowanie dokumentów programowych i projektowych • opracowywanie materiałów informacyjnych n/t dostępnych form wsparcia ze środków publicznych • przygotowywanie analiz z zakresu rozwoju organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

Wymagania

Wymagania konieczne: • wykształcenie wyższe (minimum licencjat) • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego, w tym rok w zakresie związanym z proponowanym stanowiskiem • znajomość języka angielskiego • obsługa aplikacji komputerowych (pakiet MS Office, w szczególności PowerPoint) • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji oraz wystąpień publicznych • gotowość do częstych wyjazdów służbowych Wymagania pożądane: • minimum trzy lata doświadczenia zawodowego, w tym minimum dwa lata w zakresie związanym z proponowanym stanowiskiem • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych • „aktywne” prawo jazdy (kat. B) • gotowość do podejmowania zadań w różnych zakresach • umiejętność koordynacji prac w zakresie całego projektu • obsługa aplikacji baz danych i internetowych

Oferujemy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości poszukuje do Zespołu Instytucjonalnego Systemu Wsparcia pracownika ds. realizacji zadań obejmujących współpracę z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na stanowisko specjalisty w wymiarze ½ etatu.