Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

WELTT
Warszawa
praca stacjonarna
7055 dni temu

Ogłoszenie numer: 10118, z dnia 2005-04-21

WELTT

Mała firma doradcza. Usługi w zakresie logistyki.

Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko ds. logistyki. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należała obsługa floty samochodowej (rozliczanie transakcji paliwowych, rejestracja pojazdów, nadzór nad naprawami, nadzór nad likwidacją szkód, ewidencja pojazdów itp.)

Wymagania

wiek do 30lat, niekaralność, wykształcenie min średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (aplikacji Excell, Word, obsługi poczty elektronicznej), znajomość budowy pojazdów samochodowych, prawo jazdy, znajomość obsługi maszyn biurowych, komunikatywność, kultura osobista a przede wszystkim chęć do pracy

Oferujemy

praca w miłej atmosferze, w młodym kilkuosobowym zespole, płaca adekwatna do osiąganych wyników