Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Specjalista zapewnienia jakości

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra, okolice Zielonej Góry
praca stacjonarna
2255 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie dokumentacji PPAP, zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów;
  • tworzenie dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, Instrukcje Kontroli);
  • czynne uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów w ramach procesu APQP;
  • opracowywanie IMDS;
  • nadzór nad sprzętem pomiarowym (dbanie o stan i regularny przegląd narzędzi pomiarowych oraz przymiarów wraz z procesem wzorcowania);
  • udział we wdrażaniu nowych produktów/ części prototypowych;
  • inicjowanie zmian, doskonalenia istniejącego systemu zarządzania jakością;
  • bieżąca współpraca, konsultacje i uzgodnienia z innymi komórkami organizacyjnymi spółki;
  • budowanie dobrej i długoterminowej współpracy z kluczowymi dostawcami i z klientami;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • przygotowywanie i nadzór dokumentacji jakościowej oraz systemowej.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym w branży automotive – warunek konieczny;
  • znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością;
  • uprawnienia auditora VDA 6.3 i IATF 16949;
  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane certyfikaty z zakresu IATF 16949 i ISO 9001; LeanSixSigma i inne.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilna praca w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • możliwości rozwoju.