Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA WSPARCIA TECHNICZNEGO - Lakiery/Farby

Chronos International Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6373 dni temu

Ogłoszenie numer: 26575, z dnia 2007-02-16

Naszym Klientem jest lider na rynku najnowszych technologii lakierów przemysłowych. Obecnie poszukujemy dla nich w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie i doradzanie klientom przemysłowym
  • Wsparcie działu sprzedaży w nowych projektach
  • Nadzorowanie wprowadzania produktów firmy do produkcji, zarządzanie technicznymi i logistycznymi aspektami dostawy produktów
  • Szkolenie klientów w zastosowaniach produktów i szukanie możliwości usprawnienia produkcji
  • Wymagania

  • Gruntowna znajomość technik nakładania powłok lakierniczych i dobierania kolorów
  • Doświadczenie w opiece nad klientem przemysłowym
  • Doświadczenie w produkcji i we współpracy z dostawcami
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Dyspozycyjność do częstych podróży
  • Oferujemy

    Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.