Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Duchnice
Specjalista Wsparcia Procesu

Polpharma Biologics
Duchnice
praca stacjonarna
467 dni temu
Duchnice
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Wspieranie procesów dotyczących przygotowania specyfikacji, zakupu oraz kwalifikacji urządzeń produkcyjnych. Udział w procesie transferu technologii zgodnie z zasadami GMP oraz wewnętrznymi podczas prowadzenia projektów związanych z wprowadzeniem nowych produktów biotechnologicznych. Udział w produkcji  leków biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP, wymaganiami FDA w celu uzyskania produktów zgodnych jakościowo ze specyfikacją.

Twoje zadania
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz kwalifikacyjnej urządzeń. Uczestnictwo w  kwalifikacji urzadzeń i systemów;
  • Opracowywanie wzorcowych procedur postępowania, instrukcji (w tym urządzeń) i formularzy przygotowania roztworów i prowadzenie z nich szkoleń;
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z zasadami GMP oraz wewnętrznymi wymaganiami firmy;
  • Udział w transferze technologii, oraz walidacji procesu we współpracy z Departamentem Badań i Rozwoju/ Klientami/ MSAT;
  • Prowadzenie i monitorowanie procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP, dokumentacją technologiczna oraz innymi wewnętrznymi wymaganiami;
  • Wspieranie pracy Zespołu na stanowiskach produkcyjnych w celu efektywnego wykorzystania zasobów i środków, prowadzenie szkoleń stanowiskowych;
  • Bieżące dostarczanie przełożonemu i/lub odpowiednim osobom raportów i wszelkiej niezbędnej do oceny procesu dokumentacji;
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w procesie, dokumentacji, statusie wykonywanych zadań i podjętych decyzjach;
  • Organizowanie swojej pracy i wpływ na pracę innych w celu jak najefetywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań;
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie zasadami GMP;
  • Przygotowywanie  aktualizacji dokumentów systemowych, procedur i instrukcji oraz dokumentacji powiązanej zgodnie z wymogami GMP;
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników departamentu produkcji;
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości;
  • Uczestnictwo w audytach dostawców usług i materiałów związanych z Produkcją, w audytach zewnętrznych I wewnętrznych;
  • Współpracowanie z wszystkimi zespołami Departamentu Produkcji oraz wszystkimi innymi grupami zarówno w Oddziale jak i grupie Polpharma Biologics;
  • Udział w postępowaniach wyjaśniając do odchyleń jakościowych oraz wdrażanie działań CAPA i CC;
  • Prowadzenie i uczestniczenie w szkoleniach.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe  (co najmniej magisterskie) w kierunkach Biotechnologia, Farmacja lub podobne (kierunek ścisły);
  • Minimum 2 lata doświadczenia;
  • Dobra znajomość wymagań EudraLex GMP i FDA w zakresie wytwarzania leków biologicznych i sterylnech;
  • Doświadczenie w procesach przygotowania roztworów, znajomość procesów CIP/SIP oraz procesu sterylizacji prowadzonych zgodnie z GMP;
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz umiejętność obsługi sprzętu podstawowego laboratoryjnego/analitycznego;
  • Znajomość zasad  i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP;
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji procesowej zgodnie z zasadami GMP;
  • Dobra znajomość technik aseptycznych oraz umiejętność pracy w technologii Single Use w produkcji biotechnologicznej;
  • Znajomość podstaw produkcji leków biotechnologicznych;
  • Znajomość MS Office;
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania problemów, dobra organizacja pracy i czasu. Elastyczność i otwartość na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.