Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Promotor Zdrowia Szczecin
Specjalista w Zespole Komunikacji Społecznej i Promocji

Zachodniopomorski OW NFZ
Szczecin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 godz. temu
Specjalista
w Zespole Komunikacji Społecznej i Promocji

Numer ogłoszenia: Szczecin/24/22
Miejsce pracy: Szczecin
1 etat/umowa o pracę
Termin składania ofert: do 25 listopada 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Promowanie profilaktyki zdrowotnej obejmującej:
    • programy i badania profilaktyczne finansowane przez NFZ
    • prewencję i dbałość o zdrowy styl życia
    • wszelkie działania w zakresie zapobiegania chorobom i zdrowego stylu życia podejmowane przez NFZ
  • przygotowywanie dla środków masowego przekazu informacji i przekazywanie ich mediom
  • prowadzenie profilu ZOW NFZ na Twitterze/ X
  • prezentacja działalności OW
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i edukacyjnych
  • udział w wydarzeniach, relacjonowanie ich i promowanie
  • Archiwizowanie zasobów Zespołu Komunikacji Społecznej i Promocji
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: promocja zdrowia, dziennikarstwo, public relations, administracja, polonistyka, kulturoznawstwo
  • minimum 3 lata pracy zawodowej, w tym minimum rok pracy na stanowisku związanym z publicznymi wystąpieniami lub publicznym promowaniem zdrowia (media, Internet), lub praca o zbliżonym charakterze
Wymagania dodatkowe:
  • wiedza o sposobie funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz podstawowych zasadach korzystania z publicznego systemu opieki zdrowotnej
  • wiedza public relations w mediach społecznościowych
  • łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie
  • umiejętność interpretowania i komunikowania przepisów odnoszących się do zdrowia
  • umiejętność planowania działań promocyjnych: strategii i narzędzi, w tym umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych w zakresie promocji
  • komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów, otwartość
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, samodzielność, kreatywność
  • uprzejmość
  • radzenie sobie ze stresem
  • dobra organizacja pracy
  • identyfikacja z organizacją
Wymagane dokumenty:
  • CV
  • podpisany kwestionariusz osobowy
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.
ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail:
kadry@nfz-szczecin.pl.
Dokumenty w formie papierowej należy składać do 25 listopada 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Szczecinie (Kancelaria Ogólna czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Arkońska 45

71-470 Szczecin

z dopiskiem: oferta pracy Szczecin/24/22

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Informujemy, że Narodowy Fundusz Zdrowia ma wdrożoną „Procedurę zgłoszeń wewnętrznych” zgodnie z Ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów.

Sygnalista może dokonać zgłoszenia pisemnie z wykorzystaniem internetowego formularza zgłoszenia, dostępnego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszystkie informacje są dostępne pod adresem: https://www.nfz.gov.pl/bip/sygnalisci

Poznaj

Stajemy się silną i nowoczesną organizacją z przejrzystą strukturą organizacyjną i jasno określonymi zadaniami. Rozwój instytucji i podejmowanie nowych wyzwań odbywa się wyłącznie przy udziale Pracowników. Nasze wartości to otwartość na pacjenta, efektywność, innowacyjność i satysfakcja pracowników. Wdrożyliśmy model kompetencyjny, określając kluczowe kompetencje wspólne: efektywna komunikacja, współpraca, zaangażowanie i odpowiedzialność, sprawność w zmiennym otoczeniu.