Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Promotor Zdrowia Poznań
Specjalista w Zespole Komunikacji Społecznej i Promocji

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ
Poznań
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa3 dni temu
Specjalista
w Zespole Komunikacji Społecznej i Promocji
w Wielkopolskim OW NFZ

Numer ogłoszenia: Poznań/24/19
Miejsce pracy: Poznań
Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / etat

Termin składania ofert: 18 lipca 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • organizowanie i realizacja kampanii informacyjnych i promocyjnych,
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych i informacyjnych dotyczących profilaktyki zdrowotnej,
  • koordynowanie działań medialnych oraz utrzymywanie relacji z mediami,
  • współpraca z mediami regionalnymi w zakresie edukacji zdrowotnej,
  • monitorowanie mediów,
  • przygotowywanie i umieszczanie treści na stronach internetowej i intranetowej WOW NFZ oraz na profilach w mediach społecznościowych,
  • zarządzanie stroną internetową.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe, preferowane na kierunkach: nauki społeczne, dziennikarstwo, promocja zdrowia,
  • lata pracy zawodowej: minimum 3.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do dziedziny lub charakteru pracy na stanowisku, na które prowadzony jest nabór,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu ubezpieczeń zdrowotnych wynikających z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 146): Dział I - Rozdział 1, Dział II – Rozdział 2, 2a, 3,5, Dział III, Dział IV – Rozdział I, Dział V – Rozdział 1 art. 96-97, Rozdział 2 art. 113-117,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku wymagającym sprawnego tworzenia tekstów i posługiwania się nienaganną polszczyzną,
  • znajomość rynku mediów w Wielkopolsce,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), oraz programów graficznych,
  • znajomość narzędzi do prowadzenia profili w mediach społecznościowych,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • doświadczenie pracy w zespole,
  • komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.
ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail:
julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl
Dokumenty w formie papierowej należy składać do 18 lipca 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158 (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/19

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW

Poznaj

Stajemy się silną i nowoczesną organizacją z przejrzystą strukturą organizacyjną i jasno określonymi zadaniami. Rozwój instytucji i podejmowanie nowych wyzwań odbywa się wyłącznie przy udziale Pracowników. Nasze wartości to otwartość na pacjenta, efektywność, innowacyjność i satysfakcja pracowników. Wdrożyliśmy model kompetencyjny, określając kluczowe kompetencje wspólne: efektywna komunikacja, współpraca, zaangażowanie i odpowiedzialność, sprawność w zmiennym otoczeniu.