Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Floty Warszawa
Specjalista w Zespole Administracji i Logistyki (Flota)

Naftor Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
2 dni temu

NAFTOR Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Podstawowy Zakres Zadań i Obowiązków:
  • nadzór nad eksploatacją sprzętu transportowego (ewidencja, przeglądy, naprawy, zamówienia, rozliczanie kosztów)
  • nadzór nad gospodarką paliwową (nadzór nad kartami flotowymi oraz zakupami produktów i usług udostępnionych w programie flotowym)
  • prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i innych, w tym likwidacja szkód
  • udział w procedurach związanych z zakupem pojazdów (w tym leasing, najmem), wyposażenia i środków trwałych oraz ich sprzedażą/likwidacją
  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych
  • prowadzenie spraw związanych z obowiązkiem opłaty abonamentowej RTV
  • udział w kontrolach, audytach i komisjach
  • nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
Warunki pracy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pakiet benefitów sportowych
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą floty firmowej
  • praktyczna wiedza rynku motoryzacyjnego oraz znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem mieniem
  • wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne i organizacyjne, samodzielność, operatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • życiorys
  • prawo jazdy kat „B”
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Termin składania dokumentów: do 25.10.2024 r.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.