Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista w obszarze bezpieczeństwa i jakości produktów żywnościowych

Silliker Sp.z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4882 dni temu

Firma Silliker Polska oddział globalnej firmy MerieuxNutriscience ,  jednego z największych światowych dostawców usług technicznych w swojej kategorii dla branży żywnościowej w związku z tworzeniem nowej komórki biznesowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oczekiwania:
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • wykształcenie wyższe w zakresie : technologia żywności , mikrobiologia techniczna, chemia spożywcza, higiena weterynaryjna
  • udokumentowane doświadczenie w jednym z wymienionych obszarów ( audyt systemów bezpieczeństwa i jakości żywności, tworzenie dokumentacji systemowych lub analityka żywności )
  • zamieszkanie w obrębie aglomeracji warszawskiej lub woj. Pomorsko-kujawskim.
Zakres obowiązków:

Wybranym kandydatom w zależności od ich indywidualnego dorobku i specjalizacji powierzone będą kluczowe procesy w obrębie jednego z obszarów:

Konsulting w obszarze systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności
Konsulting w obszarze zagrożeń mikrobiologicznych w łańcuchu żywnościowym

Opis stanowiska:
  • Realizacja,  rozwój i nadzorowanie projektów  w wybranym obszarze
  • Merytoryczne wspieranie klientów
  • Pełna gotowość do wyjazdów do klientów
  • Aktywna komunikacja wewnątrz grupy
Wybranym osobom oferujemy:
  • Intensywny program szkoleniowy i dostęp do zasobów wiedzy korporacyjnej
  • Pracę w dynamicznie rosnącej organizacji ukierunkowanej na najwyższą jakość świadczonych usług
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)