Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista w Dziale Sprzedaży i Zakupów

Sunny Day Sp z o.o.
pomorskie, Pruszcz Gdański (docelowo Jankowo k/Gdańska)
praca stacjonarna
4858 dni temu

Sunny Day Sp. z o.o. jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w selekcji i rekrutacji pracowników stałych oraz tymczasowych. Współpracujemy na szeroką skalę z firmami z Polski oraz z zagranicy. Posiadamy również, duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń, poparte sukcesami oraz satysfakcją naszych dotychczasowych Klientów.

Sunny Day Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z numerem 4627.

Dla naszego Klienta, Zakładów Mięsnych z dwudziestoletnim doświadczeniem, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański (docelowo Jankowo k/Gdańska)
Nr Ref.: SSZ/N/11

Zadania:
  • Realizowanie celów i planów sprzedażowych,
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Monitorowanie rynku,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Nastawienia na realizację celów oraz powierzonych zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu,
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu postawionych celów,
  • Kreatywność oraz dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • Mile widziane doświadczenie,
  • Dyspozycyjność od czerwca 2011
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę 5,6 dni w tyg po 8-9h
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)