Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista/tka kadr i płac

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 37009, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe. W związku z dynamicznym rozwojem pilnie zatrudni osobę do zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SKP/1809/07P

Opis stanowiska

- Sporządzanie, prowadzenie, aktualizowanie dokumentacji personalnej pracowników; - Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.; - Przygotowywanie dokumentacji dla ZUS; - Prowadzenie administracji i dokumentacji płacowej; - Bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe; - Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - Znajomość zagadnień płacowych i administracji kadrowej; - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów do obsługi kadrowo-płacowej); - Znajomość zagadnień czasu pracy; - Praktyczna znajomość przepisów Kodeksu Pracy; - Dobra organizacja własnej pracy; - Samodzielność; - Motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie; - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.