Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista technologii VoIP

Trafix Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5955 dni temu

Ogłoszenie numer: 41904, z dnia 2008-03-26

Trafix to nowo powstający operator telekomunikacyjny, działający w Środkowej i Centralnej Europie. Budujemy i działamy wyłącznie w oparciu o najnowsze technologie telekomunikacyjne zarówno w telefonii stacjonarnej jak i przenośnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: NOC/29/02

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie poprawnego funkcjonowania sieci VoIP, nadzorowanie punktów styku sieci, usuwanie awarii – w ramach usług VoIP Osoba na tym stanowisku będzie miała do czynienia z takimi zagadnieniami/systemami jak – SIP, H.323, Asterisk, SQL,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek telekomunikacja) lub ekwiwalentne doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra znajomość platformy Asterisk
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieci głosowych (komutowanych / voip)
  • dobra znajomość systemów Linux
  • ogólna znajomość sieci WAN i protokołów sieciowych Mile widziane:
  • doświadczenie w administrowaniu sieciami VoIP
  • znajomość baz danych PostgreSQL
  • znajomość platform SIP Express Router, YATE
  • znajomość DSS1 i SS7 Cechy dodatkowe:
  • Kreatywne myślenie i zapał
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasowej
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz młodym zespole
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zawodową
  • pakiet szkoleń