Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Techniczno - Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6430 dni temu

Ogłoszenie numer: 27294, z dnia 2007-03-13

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży technicznej, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: RST 1902/07

Opis stanowiska

- Aktywne poszukiwanie klientów; - Przygotowywanie prezentacji multimedialnych i ofert dla klientów; - Doradztwo techniczne; - Prowadzenie negocjacji handlowych; - Realizowanie budżetu sprzedaży; - Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, transport, elektrotechnika lub pokrewne), - Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża B2B) oraz obsłudze technicznej klienta – min. 2 lata - Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, - B. dobra obsługa komputera, - Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Stała możliwość rozwoju zawodowego - Stabilne zatrudnienie, dobre warunki płacowe, dodatkowe wynagrodzenie za osiągnięte wyniki sprzedaży, - Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer osobisty.