Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Techniczno-Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 26488, z dnia 2007-02-01

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży technicznej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: POZ/0501/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - pozyskiwanie nowych klientów dla firmy oraz utrzymywanie stałego kontaktu z dotychczasowymi klientami, - prowadzenie aktywnego marketingu i prezentowanie oferty firmy, - aktywny udział w procesie sprzedaży, - ustalanie cen dla klientów, negocjacje handlowe, - realizacja założeń sprzedażowych i budżetowych, - docelowo kierowanie pracą oddziału firmy i raportowanie do centrali.

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe techniczne, - min. 2 letnie doświadczenie handlowe w branży technicznej, - dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), - mile widziana znajomość języka obcego (j. niemiecki, j. angielski), - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - umiejętności negocjacyjne, - samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie (praca na kierowniczym stanowisku), - narzędzia niezbędne do pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie.