Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Organizacji Eventów Wrocław
Specjalista / starszy specjalista ds. marketingu lokalnego

Specjalista / starszy specjalista ds. marketingu lokalnego

PKO Bank Polski
Wrocław
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 godz. temu
DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Specjalista / starszy specjalista ds. marketingu lokalnego

(Wrocław)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • współpracujesz z regionem detalicznym i makroregionem korporacyjnym we Wrocławiu przy realizacji działań marketingowych wspierających sprzedaż i promujących wizerunek Banku w regionie,
  • prowadzisz działania marketingowe o charakterze lokalnym, w tym, organizujesz eventy dla klientów i partnerów biznesowych Banku we współpracy z komórkami organizacyjnymi Centrali i jednostkami odpowiedzialnymi za sprzedaż,
  • aktywnie poszukujesz ważnych i ciekawych wydarzeń lokalnych, które może wykorzystać Bank do aktywizacji sprzedaży i budowy wizerunku,
  • przygotowujesz ciekawe informacje do publikacji wewnętrznych i zewnętrznych Banku dotyczących danego regionu,
  • nadzorujesz i monitorujesz odpowiednią ilość materiałów promocyjnych w oddziałach Banku,
  • bierzesz udział w planowaniu i efektywnym zarządzaniu budżetem przeznaczonym na prowadzenie lokalnej działalności marketingowej przez regiony wrocławskie,
  • współpracujesz z Fundacją PKO Banku Polskiego w zakresie lokalnej działalności charytatywnej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli jesteś osobą:

  • masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w marketingu, w tym w realizacji eventów,
  • jesteś osobą samodzielną, kreatywną i odpowiedzialną,
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doskonała komunikacja interpersonalna to Twój atut,
  • nie masz problemu z pracą zespołową,
  • potrafisz działać szybko i zdecydowanie jeśli sytuacja tego wymaga.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!
Aplikuj teraz
 

Poznaj

PKO Bank Polski S.A.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

Podobne oferty

  • Specjalista ds. organizacji i obsługi szkoleń

    KDK Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    koordynacja organizacji szkoleń, webinarów, konferencji; pomoc w realizacji bieżących projektów agencji; prowadzenie negocjacji cenowych z podwykonawcami; prowadzenie spotkań biznesowych z klientami; budżetowanie, prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • Specjalista ds. MICE

    Coral Travel Poland Sp. z o.o.   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje obowiązki: Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i agentami; Przygotowywanie kalkulacji ofert wyjazdów dla grup i draftów umów związanych z realizacją usługi; Komunikacja z dostawcami usług w destynacjach dotycząca zakresu usług dla grup; Przygotowywanie...
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  pełny etat
    4 dni
    Zakres działań: Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy; Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze; Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy,...