Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista sprzedaży systemów oprogramowania

SOFTRA Systemy Informatyczne
Poznań, Poznań Luboń
praca stacjonarna
5835 dni temu

Ogłoszenie numer: 47282, z dnia 2008-07-25

jest producentem systemów oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów w dużych firmach oraz firm wynajmu pojazdów CFM i wypożyczalni Rent a Car.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań Luboń

Nr Ref.: hanl/07/08

Opis stanowiska

Do zadań wybranej osoby będzie należało:
  • prowadzenie pokazów oprogramowania dla przedsiębiorstw - potencjalnych klientów
  • wyszukiwanie przedsiębiorstw będących potencjalnymi odbiorcami oprogramowania
  • przygotowywanie ofert, umów i prowadzenie negocjacji
  • współpraca z partnerami
  • współpraca z mediami, przygotowywanie reklam prasowych i informacji prasowych
  • prowadzenie szkoleń i imprez targowych
  • Wymagania

  • zdolności handlowe, duża pomysłowość i inicjatywa
  • komunikatywność, łatwość w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
  • zdolności w zakresie negocjacji
  • dyspozycyjność ( częste podróże )
  • ogólne zainteresowania w zakresie informatyki
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym)
  • Ciekawą, odpowiedzialną, pracę ,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Dużą samodzielność,
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy