Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Technik Instalacji Słonecznych Warszawa
Specjalista / Specjalistka ds. realizacji projektów fotowoltaicznych

ARINEA Sp. z o.o.
Warszawa
4 000 - 6 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
372 dni temu

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Jesteśmy innowacyjną przedsiębiorstwem wdrażającym nowe technologie w świecie elektrotechniki. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych, elektromobilnością i fotowoltaiką. Wierzymy, że czynimy świat lepszym.

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Wycena budowy farm fotowoltaicznych, wykonywanie wycen, kosztorysów
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektów ds. Fotowoltaiki
  • Wsparcie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznych na różnych etapach
  • Projektowanie i realizację projektów budowy instalacji fotowoltaicznych zgodnie z harmonogramem
  • Dobór odpowiednich komponentów instalacji
  • Pozyskiwanie ekip montażowych i budowanie bazy instalatorów, koordynacja zleceń
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z przedstawicielem klienta w trakcie realizacji projektu
  • Prowadzenie korespondencji z klientem związanej ze wszystkimi aspektami realizacji
  • Prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie poprawnych stosunków z klientami
  • Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z realizacjami PV.
Wymagania:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w projektowaniu, wycenianiu i budowie farm fotowoltaicznych
  • Znajomości rynku urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznych
  • Umiejętności zarówno samodzielnej pracy jak i w zespole
  • Umiejętność wykonywania wycen, kosztorysów budowy farm fotowoltaicznych
  • Doskonałej organizacji pracy oraz
  • Znajomości komputera - Pakiet MS Office
  • Znajomość programu PV*SOL lub pokrewnego
  • Mile widziana znajomość programów typu CAD
  • Dodatkowym atutem będzie prawdo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • Wszelkie narzędzia do pracy
  • Samochód służbowy
  • Elastyczność i mobilne miejsce pracy
  • Miłą atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego