Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Galiny
Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i reklamy

Zespół Pałacowy Galiny
Galiny
praca stacjonarna
4966 dni temu

Ogłoszenie numer: 138808, z dnia 2011-03-14

poszukuje

Miejsce pracy: Galiny

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. marketingu i reklamy będzie odpowiedzialna za odpowiednie planowanie, koordynację i kontrolę wszystkich działań marketingowych kompleksu hotelowego, zarządzanie produktami oraz za prowadzenie kampanii w Internecie promujących hotel.

Wymagania

  • Znajomość branży hotelarskiej,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane dziennikarskie lub marketingowe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analizy potrzeb gości i negocjacji
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Biegła obsługa komputera,

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.