Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. KSIĘGOWOŚCI

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4756 dni temu

Nasz klient, międzynarodowy wiodący dystrybutor surowców chemicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: SK-AS/08/11/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • wsparcie działu księgowo-finansowego w bieżącej pracy;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur oraz wydatków bieżących;
  • księgowanie i rozliczanie podróży służbowych oraz leasingu samochodów;
  • sporządzanie deklaracji intrastat;
  • współtworzenie raportów dla instytucji zewnętrznych (US, ZUS, GUS, NBP);
  • przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby działu księgowo-finansowego.

Oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (rachunkowość, finanse);
  • minimum rocznego doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości w firmie handlowej;
  • doświadczenia w księgowaniu i rozliczaniu kosztów (w tym kosztów leasingu);
  • znajomości zasad księgowych w spółce handlowej;
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole;
  • samodzielności, dokładności oraz uporządkowania w działaniu;
  • mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia (Środki trwałe);
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • nowoczesne systemy IT;
  • program szkoleń dostosowany do potrzeb pracownika i firmy.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656