Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Muzealnik Warszawa
Specjalista / Specjalistka ds. Edukacji

MUZEUM WARSZAWY
Warszawa
5 200 - 6 200 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
227 dni temu

Muzeum Warszawy poszukuje

Oddział Muzeum Drukarstwa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SE_1.MD/2024

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, chcesz tworzyć i realizować ciekawe projekty edukacyjne, lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wyzwań to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • realizacja całości działań edukacyjnych wynikających ze specyfiki Muzeum Warszawy
  • realizacja zadań związanych z ofertą edukacyjno - warsztatową Muzeum Drukarstwa
  • realizacja zadań z partnerami Muzeum Drukarstwa, mecenasami Muzeum, sponsorami oraz innymi podmiotami w obszarze edukacji kulturalnej
  • udział w tworzeniu oraz realizacji działań edukacyjnych towarzyszących wystawom stałym oraz czasowym
  • obsługa zwiedzających korzystających z oferty edukacyjnej Muzeum Drukarstwa
  • obsługa systemu rezerwacji i sprzedaży IKSORIS
  • tworzenie edukacyjnych wydarzeń cyklicznych w ramach współpracy z Biurem Kultury m.st. Warszawy, MEN oraz z innymi podmiotami współpracującymi z Muzeum
  • prace badawcze związane z działalnością Muzeum Drukarstwa
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego, nie ujętych w powyższym zakresie obowiązków a wynikających za specyfiki pracy w Muzeum Drukarstwa Warszawskiego
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunku historia, historia sztuki, animacja kultury)
  • minimum 1 rok stażu pracy na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera: Internet, MS Office: Word, Excel
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w jednostkach sektora publicznego
  • znajomość innego języka obcego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka umiejętność planowania pracy, rzetelność, odpowiedzialność
  • studia podyplomowe, kursy - pedagogika, animacja kultury
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie całkowite kwocie brutto 5200 zł – 6200 zł w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego i stażu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy
  • świadczenia pozapłacowe np. karta multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do różnych form wypoczynku, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i imprez sportowo-rekreacyjnych
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”