Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. konferencji i seminariów

    Akademia Leona Koźmińskiego   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów Główne obowiązki: organizacja konferencji i seminariów oraz innych wydarzeń o zasięgu krajowym i międzynarodowym, obsługa wydarzeń (w wersji on – line i/lub stacjonarnie) w dniu ich realizacji, wspieranie działań podmiotów zaangażowanych w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Organizator Imprez Kulturalnych Warszawa
Specjalista / Specjalistka ds. dostępności

MUZEUM WARSZAWY
Warszawa
5 000 - 6 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
331 dni temu

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Dział: Edukacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SDD_2.EM/2023

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, odpowiedzialną, szukającą ciekawych wyzwań zawodowych lubisz pracować z ludźmi to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • koordynacja dostępności w Muzeum Warszawy
  • opracowanie, wdrożenie i koordynacja wydarzeń edukacyjnych dedykowanych osobom z różnymi typami niepełnosprawności
  • samodzielne prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz organizowanie szkoleń z ekspertami zewnętrznymi
  • współpraca przy realizacji oraz monitoring działań związanych z udostępnianiem oferty programowej Muzeum osobom z różnymi typami niepełnosprawności
  • wsparcie eksperckie, współpraca przy realizacji oraz monitoring działań związanych z dostępnością Muzeum (dotyczących m.in. infrastruktury, wystawy stałej, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej) zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
  • konsultowanie dostępności wystaw czasowych
  • prowadzenie projektów i współpraca z Biurem Kultury oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, organizacjami pozarządowymi i fundacjami oraz innymi instytucjami kultury działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością w zakresie przygotowywania i udostępniania oferty kulturalnej Muzeum Warszawy
  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z ośrodkami, szpitalami, szkołami, stowarzyszeniami i fundacjami zajmującymi się osobami z niepełnosprawnościami
  • organizacja audytów dostępności programów oferowanych przez Muzeum
  • tworzenie raportów z realizowanych działań na wewnętrzne potrzeby Muzeum oraz na potrzeby partnerów i instytucji zewnętrznych
  • współpraca przy opracowywaniu wniosków grantowych na wydarzenia skierowane do osób z niepełnosprawnościami

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe i min. 1 rok stażu pracy lub wykształcenie średnie i min. 3 lata stażu pracy
  • biegła obsługa komputera: MS Office – Excel, Word; Internet
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:

  • doświadczenie w edukacji muzealnej
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka umiejętność planowania pracy, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, gotowość do poszukiwania rozwiązań
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie całkowite w miesięcznej kwocie brutto 5 000 zł – 6 000 zł w zależności od posiadanego stażu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy
  • świadczenia pozapłacowe np. karta multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do różnych form wypoczynku, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i imprez sportowo-rekreacyjnych
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”