Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Specjalista Service Desk -język francuski lub niderlandzki

Inter-Recruitment.pl
podkarpackie
praca stacjonarna
5398 dni temu

Ogłoszenie numer: 83140, z dnia 2009-12-16

Jesteśmy dynamiczną firmą rekrutacyjną, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów z branży call center/contact center, której celem jest pozyskanie wykwalifikowanych pracowników dla przedsiębiorstw świadczących usługi Business Process Outsourcing w zakresie obsługi klienta i sprzedaży przez call center. Specjalizujemy się w szybkim pozyskiwaniu pracowników operacyjnych władających biegle językami obcymi (także native speakers) jak i kadry managerskiej: liderów, szefów zespołu, kierowników i dyrektorów zarządzających działami sprzedaży i obsługi klienta multilingual. Znasz francuski lub niderlandzki? Interesujesz się komputerami, systemami operacyjnymi, sieciami etc.? Lubisz doradzać, pomagać innym? Zgłoś się do nas już dziś! Dla naszego Klienta -firma działającej w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, zatrudniającej 19 tys. osób w 20 krajach. Zajmującej się informatyką - projektowaniem, budowaniem i obsługą systemów informatycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Nr Ref.: 16/2009

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zgłoszeń dot. funkcjonowania zakupionych sprzętów komputerowych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych (bieżące wsparcie użytkowników sprzętów komputerowych)
  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klienta
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • Raportowanie w systemie Klienta
  • Praca administracyjna
Miejsce pracy: Łódź

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie branżą IT
  • Orientacja na klienta oraz umiejętność współpracy z klientem
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność w działaniu
  • Minimum wykształcenie średnie (mile widziani również studenci uczący się w trybie niestacjonarnym)

Oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej korporacji w branży IT
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia!!
  • Kontakt z językiem francuskim lub niderlandzkim na co dzień
  • Rozwój umiejętności technicznych
  • Bogaty pakiet szkoleniowy i możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy