Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. radiowych sieci telekomunikacyjnych (RAN)

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zdalne operacje w sieci radiowej, wspierając kluczowe procesy związane z jej rozwojem i utrzymaniem. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz pracować z najlepszymi ekspertami w branży, ta rola jest dla Ciebie. Opis zadań na...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Projektant Sieci Teleinformatycznych Wielkopolskie
Specjalista Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
2392 dni temu

Ogłoszenie numer: 1918889, z dnia 2018-03-02

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: SPOSR.18.02

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Projektowanie radiowe sieci RAN
  • Planowanie zasięgu i pojemności sici RAN (GSM, UMTS, LTE)
  • Parametryzacja i uruchamianie stacji
  • Wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieci radiowej
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, efektywności wykorzystania zasobów sieciowych, testowanie i pomiary
  • Optymalizacja sieci radiowej RAN, zapewnienie jakości sieci na wymaganym poziomie definiowanym przez KPI

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie telekomunikacji (najlepiej mobilnej)
  • Znajomość technologii GSM, UMTS, LTE
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej i działania pod presją czasu
  • Motywacja do nauki i samorozwoju
  • Aktywne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem