Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Lutnik Warszawa
Specjalista procesów lutowania

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2694 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: LUT/05/2017
Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest producent i dystrybutor komponentów oświetleniowych. Osoba na stanowisku obejmie następujące zadania:

  • precyzyjne lutowanie długich detali oraz przewodów z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości – sprawdzanie poprawności działania
  • osadzanie i montowanie detali w profile
  • diagnostyka i naprawa usterek
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • roczne doświadczenie praktyczne
  • wiedza z zakresów lutowania, łączenia tworzyw sztucznych
  • wiedza z zakresu rodzajów i właściwości tworzyw
  • precyzja i zdolności manualne
  • praca w jednej zmianie w wymiarze etatu

Mile widziane: doświadczenie w branży oświetleniowej

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie – etat
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • premia od realizacji zadań do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania zapraszamy do skierowania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Oferta z zatrudnieniem stałym w strukturach firmy.
Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231