Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista PLC

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, woj. wielkopolskie
praca stacjonarna
6282 dni temu

Ogłoszenie numer: 32367, z dnia 2007-08-09

Naszym Klientem jest światowy lider w produkcji profili aluminiowych.

Miejsce pracy: wielkopolskie, woj. wielkopolskie

Nr Ref.: SPLC/1707/07

Opis stanowiska

- nadzór nad urządzeniami sterowanymi PLC, - optymalizacja cykli pracy urządzeń, - raportowanie pracy urządzeń.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - kierunek automatyka, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - znajomość sterowników programowalnych Allen Bradley, - mile widziana znajomość oprogramowania RSLogix5, RSLogix500, RSLogix5000, RSLinx, - komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, - bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole, - możliwość rozwoju zawodowego, - wysokie wynagrodzenie, - bogaty pakiet socjalny.