Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Rawicz Szklarz Rawicz
Specjalista / Operator ds. przygotowania tafli szklanych

Roltec sp. z o.o.
Rawicz
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
843 dni temu

Roltec to prężnie rozwijająca się firma w obszarze badań i rozwoju fotowoltaiki. Roltec to rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: fotowoltaika cienkowarstwowa, półprzewodniki, inżynieria materiałowa, procesy próżniowe, analiza i pomiary materiałów oraz badania naukowe. W związku z otwieraniem przez Roltec linii pilotażowej paneli słonecznych CIGS rozbudowujemy nasz zespół. Poszukujemy najlepszych specjalistów jak również młode utalentowane osoby, które będą mogły razem z nami wprowadzić transformację na polskim rynku fotowoltaiki.

Miejsce pracy: Rawicz
Zakres obowiązków
  • Obsługa, optymalizacja i konserwacja urządzeń do obsługi szkła
  • Wdrożenie i optymalizacja procesów przygotowywania tafli szklanych do produkcji modułów PV – mycie, wiercenie, szlifowanie
  • Testy i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Aktywny udział merytoryczny w dyskusjach dotyczących rozwoju technologii
  • Raportowanie zdarzeń, postępów i przeglądów,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi oraz dostawcami,
  • Komunikacja z pozostałymi działami
  • Kontrola powierzonych maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami bezpieczeństwa
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum rok doświadczenia w branży szklarskiej
  • Mile widziana praktyczna znajomość obsługi urządzeń do obróbki szkła
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Intersujące projekty w energetyce słonecznej, możliwość wnoszenia pomysłów i projektowania procesów,
  • Możliwość pracy w ambitnym, międzynarodowym zespole
  • Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju