Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA NADZORU TECHNICZNEGO

Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5290 dni temu

Ogłoszenie numer: 93471, z dnia 2010-03-25

poszukuje odpowiedzialnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące kontrolowanie stanu technicznego budynków, budowli, instalacji i urządzeń zainstalowanych w nieruchomościach;
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z eksploatacją budynków;
  • dokonywanie kontroli stanu technicznego budynków i budowli w terminach wymaganych przepisami prawa budowlanego;
  • dokonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych budynków i lokali w zarządzanych nieruchomościach;
  • prowadzenie ewidencji:
    • usterek gwarancyjnych;
    • usterek pogwarancyjnych;
    • awarii
    i kontrola ich wykonania oraz potwierdzenie odbioru,
  • rozliczanie Gwaranta ze zobowiązań wynikających z umowy inwestycyjnej – w zakresie udzielonej gwarancji;
  • właściwe rozliczanie umów związanych z eksploatacją budynków mieszkalnych;
  • bieżąca współpraca z Zarządcą nieruchomości/administratorem w zakresie właściwego eksploatowania budynków mieszkalnych;
  • inne czynności techniczne związane z właściwym utrzymaniem budynków mieszkalnych.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe;
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – mile widziane;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw związanych z eksploatacją obiektów budowlanych;
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel);
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Poznaj

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 3.000.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 36.000 lokalami oraz 680 budynkami. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.