Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Specjalista microsoft biztalk server

JADE Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
7057 dni temu

Ogłoszenie numer: 9857, z dnia 2005-04-19

JADE jest firmą działającą w branży informatycznej. Zajmuje się tworzeniem innowacyjnych technologii ebusiness umożliwiających automatyzację procesów komunikacyjnych zachodzących na zewnątrz, jak i wewnątrz przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

programowanie w technologii .NET, prace wdrożeniowe

Wymagania

b. dobra znajomość platformy Microsoft BizTalk Server, znajomość aplikacji firmy Microsoft, min. rok doświadczenia udokumentowanego projektami, znajomość platformy Microsoft .NET, wykształcenie wyzsze informatyczne lub pokrewne, komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego