Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY - HANDLOWIEC

RICCO POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Otrębusy k.Pruszkowa
praca stacjonarna
4801 dni temu

Ogłoszenie numer: 157441, z dnia 2011-07-27

Polski producent sztucznej trawy.

Miejsce pracy: mazowieckie, Otrębusy k.Pruszkowa

Nr Ref.: praca/trawa/07/2011

Opis stanowiska

  • Rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i uzgadnianie zamówień z klientami

Wymagania

  • Praktyczne zainteresowanie / znajomość problematyki i infrastruktury sportowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Samodzielność i kreatywność
  • Nastawienie na osiąganie celów i wyników
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • Umiejętność analizy dokumentów przetargowych/runku przetargów publicznych

Oferujemy

  • Miłą i przyjazna atmosferę
  • Możliwości rozwoju
  • Dobre warunki pracy
  • Motywujące wynagrodzenie, odzwierciedlające efekty pracy