Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Programista C# Lubelskie
Specjalista/ka ds. analiz biznesowych

IMAR Service Group/BIM Service
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3252 dni temu

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Specjalizujemy się w usługach outsourcingu personalnego. Ponadto prowadzimy rekrutację i selekcję pracowników na stanowiska wszystkich szczebli przedsiębiorstwa.

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowywanie narzędzi zarządczych zgodnie z uzgodnionymi wymaganiami oraz analizę procesów.

Wymagania:

  • znajomość języka C# w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość architektury SOA , WebServices
  • znajomość języka T-SQL (MSSQL)
  • znajomość Excel'a w stopniu zaawansowanym
  • umiejętność przeprowadzania analiz na danych liczbowych
  • język angielski – min. średniozaawansowany (B1)
  • komunikatywność (praca w zespole)

Mile widziane:

  • znajomość WCF
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość Silverlight , HTML5

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IMAR Service Group w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z IMAR Service Group oraz potencjalnym pracodawcom i współpracującym z nimi podmiotami trzecimi do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.