Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista IT

AUDIT Doradztwo Personalne
Sulęcin
praca stacjonarna
2269 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Sulęcinie, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Sulęcin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Identyfikacja i zaspokajanie potrzeb użytkowników w zakresie przetwarzania danych
  • Regularna komunikacja z kierownictwem Zakładu
  • Koordynacja działań w zakresie :
    • poprawnego funkcjonowania systemów IT, zgodnie z ich optymalną wydajnością
    • wykrywania i rozwiązywania błędów, w konsultacji z Globalną Grupą Operacyjną IT w sprawie nierozwiązanych problemów
    •  wdrażania programów naprawczych i potwierdzania właściwego funkcjonowania systemu
  • Nadzorowanie procedur dotyczących systemów i programowania oraz funkcjonowania sprzętu komputerowego i elektronicznego
  • Nadzór nad konserwacją sprzętu komputerowego i nad oprogramowaniem
  • Współpraca z dostawcami usług związanych z konserwacją i usuwaniem problemów informatycznych
  • Nadzór nad obiegiem odpadów części elektronicznych oraz innych części komputerowych i akcesoriów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języków programowania: PHP, JAVASCRIPT, SQL
  • Znajomość programu SAP lub podobnego systemu ERP
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • Zdolność wyznaczania priorytetów oraz podejmowania decyzji