Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista IT

Bank Danych o Inżynierach
Kętrzyn
praca stacjonarna
4609 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kętrzyn

Nr Ref.: (5122-11)

Wymagania:
- wykształcenie informatyczne lub pokrewne
- dobra znajomość administracji systemów MS Windows Server 2008, Windows XP/Vista/7 oraz linux
- zaawansowana znajomość MS Office 2007/2010
- doświadczenie w zakresie technologii informatycznych
- dobra znajomość technologii PHP/HTML
- dobra znajomość baz danych (MSSQL/MySQL)
- dobra znajomość administracji sieciami (CISCO/3COM)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- samodzielność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- umiejętność pracy w grupie
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Zakres obowiązków:
- administracja serwerami Windows Server 2008 / Linux
- administracja serwerem pocztowym Zimbra
- administracja siecią LAN/WAN
- diagnostyka i wsparcie techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z PC (software, hardware) oraz innych urządzeń peryferyjnych
- zapewnienie wsparcia technicznego pakietu biurowego Microsoft Office
- utrzymywanie i zarządzanie systemami biznesowymi firmy
Firma oferuje:
- oferujemy możliwość pracy i doskonalenia kompetencji w szybko rozwijającym się biznesie, dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu IT i możliwość natychmiastowego wykorzystywania jej w praktyce
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".