Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPECJALISTA INFORMATYK (administrator)

DOMAX SPÓŁKA Z O.O.
pomorskie, Łężyce k/Gdyni
praca stacjonarna
4853 dni temu

Ogłoszenie numer: 143141, z dnia 2011-04-04

Firma DOMAX, największy polski producent okuć metalowych oraz złącz ciesielskich poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie, Łężyce k/Gdyni

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie całej infrastruktury informatycznej w firmie, w tym administrację serwerami Linux i oprogramowaniem ERP, siecią LAN oraz końcówkami Windows. Dodatkowo osoba ta będzie prowadziła nadzór nad wykorzystywanymi usługami hostowanymi na zewnętrz (poczta, domeny, system mobilny).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego kierunkowego (wyższe preferowane);
  • praktycznej i ugruntowanej wiedzy z zakresu:
    • zarządzania serwerami pracującymi w systemie Linux (dhcp, appache/tomcat, postfix, samba);
    • relacyjnych baz danych (przede wszystkim MySQL);
    • konfiguracji i serwisowania komputerów z systemem Windows;
    • znajomości składni bash, perl, python, sql, php i html;
  • znajomości zagadnień związanych z siecią LAN i protokołem TCP/IP;
  • wiedza związana z zagadnieniami bezpieczeństwa sieci i aplikacji;
  • technicznej znajomości języka angielskiego;

Dodatkowo będą pożądane:

  • wysoka komunikatywność i kultura osobista;
  • duża samodzielność i podejście skierowane na rozwiązywanie problemów;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie o stabilnej i rozwijającej się pozycji na rynku;
  • możliwość kreatywnej pracy nad rozbudową systemu informatycznego;
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;