Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista handlowy

Basoglu Poland Cable and Profile Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4851 dni temu

Ogłoszenie numer: 144892, z dnia 2011-05-04

Firma zajmuje się produkcją kabli PVC i silikonowych, wiązek elektrycznych do sprzętu AGD itp.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • efektywna sprzedaż produktów i realizacja planów i strategii firmy
  • zdobywanie nowych klientów i podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi
  • tworzenie ofert dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • kreatywność
  • przedsiębiorczość
  • umiejętność negocjacji
  • znajomość pakietu Ms Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne)

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do wyników
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń branżowych
  • narzędzia niezbędne do pracy