Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SPECJALISTA DZIAŁU KLEJÓW I USZCZELNIEŃ PRZEMYSŁOWYCH

MC POLSKA
dolnośląskie
praca stacjonarna
5999 dni temu

Ogłoszenie numer: 41333, z dnia 2008-03-12

MC POLSKA

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie potrzeb Produkcji, Działów Remontowych i Służb Utrzymania Ruchu we wszystkich przemysłach. Wdrażamy nowoczesne technologie z zastosowaniem linii automatycznych w procesie klejenia, smarowania oraz dozowania innych produktów. www.holdtite.com ; www.ikvtribologie.com ; www.mcpolska.com.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

-budowanie siatki klientów w Polsce -wdrażanie nowych technologii

Wymagania

-doskonała znajomość branży (klejenie tworzyw sztucznych, metali, szkła, przemysł samochodowy itp) -mobilność -praca z pasją -konsekwencja -chęć uczenia się

Oferujemy

wynagrodznie 5000 zł plus premia