Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
SPECJALISTA - DZIAł ROZWOJU

AXES SYSTEM
Gdańsk
praca stacjonarna
6339 dni temu

Ogłoszenie numer: 30268, z dnia 2007-06-11

AXES SYSTEM

Producent systemu diagnostycznego CDIF/2

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Producent systemu diagnostycznego CDIF/2 - lidera na rynku systemów komputerowej diagnostyki pojazdów - w związku z dynamicznym rozwojem produktu i stałym podnoszeniem jego jakości, poszukuje pracowników na stanowiska SPECJALISTÓW W DZIALE ROZWOJU Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą członkami wyróżniającego się zespołu, którego zadaniem jest rozwój systemu diagnostycznego CDIF/2.

Wymagania

Preferowani kandydaci powinni: * mieć wykształcenie średnie * posiadać zdolność technicznego myślenia * umieć pracować z komputerem * łatwo przyswajać wiedzę * być komunikatywni Dodatkowymi atutami będą: * umiejętności informatyczne * zainteresowanie techniką motoryzacyjną

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, pracę w miłej atmosferze i młodym zespole, możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia. Praca stacjonarna w siedzibie firmy z możliwością okresowych wyjazdów służbowych, zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu. Nie dyskryminujemy kandydatów - płeć lub niepełnosprawność nie wpływają na przebieg rekrutacji. Nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia lecz woli jego zdobywania.