Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Zarządzania Znakami Towarowymi

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3500 dni temu
Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania osoby zatrudnionej:

  • Analiza baz danych w celu stworzenia strategii namingowej (tworzenia nazw) dla konkretnych produktów
  • Tworzenie propozycji nazw produktów w oparciu o wypracowaną strategię
  • Przeprowadzenie całego procesu tworzenia i zatwierdzania znaku towarowego, w tym konsultacje propozycji ze wszystkimi organami biorącymi udział w tym procesie, zgodnie z procedurą namingową (w tym z rynkami międzynarodowymi)
  • Bieżąca współpraca z agencjami brandingowymi w Polsce i za granicą
  • Odpowiadanie na bieżące zapytania, dotyczące znaków towarowych (Wewnętrzne Działy Organizacji, przedstawicielstwa zagraniczne)
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Przygotowanie resume z dostępnych raportów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w organizacji
  • Umiejętność korzystania i przetwarzania baz danych
  • Zdolności analityczne
  • Biegła znajomość MS Office (Excel oraz PowerPoint)
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie – warunek konieczny.
  • Język rosyjski na poziomie co najmniej podstawowym
  • Umiejętność pracy projektowej, wielozadaniowość
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole projektowym
  • Wysokie umiejętności analizy i interpretacji danych
  • Skrupulatność, rzetelność, duża samodzielność
  • Kreatywność, zdolności organizacyjne i interpersonalne (otwartość, asertywność, umiejętność negocjacji)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".
Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.