Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Real Estate Development Company sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6262 dni temu

Ogłoszenie numer: 32848, z dnia 2007-08-27

zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi pośrednictwo nieruchomości komercyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 08ZP

Opis stanowiska

- kreowanie i usprawnianie metod zarządzania portfelem projektów; - wdrażanie i rozwój standardów zarządzania projektami; - administrowanie przepływem informacji i dokumentacją projektową; - działanie zgodnie harmonogramem i budżetem; - raportowanie nt. realizacji projektu;

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie projektami) - znajomość metodologii PRINCE2 oraz pakietu MS Office; - doświadczenie w kierowaniu projektami; - wysoki poziom umiejętności analitycznych; - samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy; - orientacja na klienta; - mobilność.

Oferujemy

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie; - dużą samodzielność i odpowiedzialność; - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania; - telefon komórkowy i laptop do użytku prywatnego.